KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15229478
nr 1522 9478
Anders Fogelin
(1933-1982), Sverige
Oljemålning, "Bröllop". Signerad. Olja på duk, 32x28 cm, yttermått inklusive ram: 41x37 cm
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 20 februari 2023
kl 19:58:02
20/2 19:02:39